ALV Groenhoven moet kiezen

Op 1 juni 2022 om 20:00 start de fysieke voorjaars Algemene Ledenvergadering van de VVE Groenhoven. De aanwezige eigenaren zullen dan weer voor een aantal keuzes worden gesteld en om goedkeuring worden gevraagd.

Onder andere word er goedkeuring van de jaarrekening, de financiële cijfers van 2021 gevraagd. En hoe staat de VVE er verder financieel voor? Wat moeten we uitgeven aan toekomstige onderhoudsplannen? Hoe staat het met de verduurzaming en subsidies? Hoe kunnen we het collectief er bovenop helpen?

Er zal deze ALV ook een nieuwe voorzitter moeten worden gekozen. Er hebben zich twee kandidaten gemeld om de voorzitter te worden van de volgende ALV’s en bewonersraadvergaderingen.

Lees meer in de stukken op het portaal (van Rappange): Rappange Administratie B.V. | VvE Bestuur portaal

Wil je de stukken en uitnodiging liever op papier toegestuurd krijgen geef dit dat aan bij de beheerder via vve.beheer@rappange.com of bel 020 6240363.