Zomerweer: voorkom geluidsoverlast!

Het is zomerweer en we kunnen het balkon weer op! Dit is heerlijk, maar houd wel rekening met uw buren. Om geluidsoverlast te voorkomen, is het raadzaam de de volgende gebruiksaanwijzing te volgen.

Sluiten van de schuifpui-deur: Druk tijdens het dichtschuiven van de schuifpui-deur de sluit-knop eerst in en houd deze ingedrukt tot u klaar bent met schuiven. Langzaam schuiven van de schuifpuideur geeft minder geluidsoverlast. Let op: De schuifpui-deur NIET met een harde knal dicht schuiven (dit geeft 100% geluidsoverlast).

Eenmaal op het balkon: Wees u ervan bewust dat geluid ver draagt en uw gesprekken en muziek door veel van uw buren gehoord kunnen worden. Houd rekening met hen door ’s avonds niet meer luid te spreken/telefoneren op het balkon en ook muziek te dempen.

Feestje? Uiteraard kunt u daar het balkon bij betrekken, maar houd rekening met uw buren. Na 23.00 ’s avonds is het beter om uw schuifdeuren en ramen te sluiten. Uiteraard kunt u nog wel het balkon op gaan, maar zorg dan dat uw buren niet gehinderd worden door gesprekken of muziek.

Wij wensen u en uw buren een fijne zomer!

English

In order to prevent noise nuisance that surrounding neighbours experience as annoying, it is advisable to reduce the noise nuisance for example, by following the undergoing instructions manual for use.

To close the sliding door: When closing the sliding door, first press and hold the locking-button pressed and slide the door slowly to the end of the sliding door. Then at the end, let go of the pressed button. Attention: DO NOT close the sliding door with a loud bang (this will cause 100% noise pollution). Please keep the push button pressed while closing the door. Slowly sliding of the sliding-door also reduces noise pollution.

Parties: During parties, please keep sliding doors and windows closed. Do not speak/telephone too loudly on the balcony in the evening.

We wish you and your neighbours a nice summer.