Hoogte maandelijks voorschot Stookkosten en Warmwater

Tijdens de laatste ALV is er besloten om de maandelijkse voorschotbijdrage voor verwarming en warmwater met ruim 30 % te verhogen. Deze verhoging was gebaseerd op de toen bekende informatie met betrekking tot de (stijgende) gasprijzen. Door de recente ontwikkelingen in de wereld (ondermeer de crisis in de Oekraine) is de prijs voor energie nog steeds stijgende. Wij willen u daarom attenderen dat het lijkt dat de huidige voorschotten niet voldoende zijn om de prijsstijgingen te compenseren. Wij verwachten daarom alsnog aan het einde van de stookseizoen een naheffing.
Omdat het stookseizoen loopt tot eind december 2022 is het niet mogelijk een schatting te geven.
Wij hopen in de tweede helft van 2022 daarover u nader te kunnen informeren.
Vertrouwende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd,

namens de Vereniging van Eigenaren Groenhoven
Rappange Administratie b.v.
P.G. Dekker