Hoofdafsluiters en strangleidingen

De hoofdafsluiters van de centrale verwarming bevinden zich in de 2-kamerappartementen onder het vloerplaatje in de rechterkast van de entreehal. In de 5-kamerappartementen bevinden deze zich onder het bad. Mits er geen verbouwingen hebben plaats gevonden en/of deze zijn verplaatst. Het is zeer raadzaam om deze afsluiters gemakkelijk bereikbaar te houden in geval van lekkage aan Uw verwarming om de afsluiters zo snel mogelijk te kunnen bereiken zonder voorzetwanden van het bad e.d. te moeten slopen.
Ook de hoofdafsluiters van het koude en warme water, die een ieder wel weet te vinden, moet U makkelijk te bereiken houden. Indien de functionaliteit van deze afsluiters niet naar behoren is kunt U een beroep op mij doen.
De transportleidingen (strangleidingen) van de verwarming bevinden zich alleen in de 5-kamerappartementen.
Deze zitten in de “natte cel” achter het schuine wandje links achter. Ook dit wandje dient U het beste niet te verbouwen opdat we er gemakkelijk bij kunnen in geval van lekkage in deze leidingen.

Hopende op zo weinig mogelijk lekkages groet ik U allen weer